Navýšení výnosu refinancem emise Martypet Invest s.r.o.

Vážení investoři, děkujeme za Váš zájem o navýšení výnosů a podporu našeho podnikání.

K nabídce výnosu 11 % p.a. refinancem se splatností 20.4. 2027 jsme se rozhodli z následujících důvodů.

Vzhledem k růstu trhu s konzervami jak v oblasti petfoodu, tak i trvanlivých potravin (a z toho plynoucích nedostatečných kapacit Evropských výrobců), máme značné poptávky po výrobě Privátních značek, a to konkrétně kontrakty a rozjednané kontrakty na 5 a více let očekávané spolupráce. Navíc rozjíždíme i B2C prodej a brand building vlastní značky LOUIE (www.louie.pet), kde dosahujeme marže až 80 %.

Od doby, co jste podpořili naše podnikání, jsme začali nebo významně prohloubili spolupráci s následujícími značkami:

  • Plaček Pet Products s.r.o. – značka ONTARIO (Majitel sítě Superzoo a dalších)
  • Fressnapf Tiernahrung (síť Maxizoo)
  • Sana Vesta – Holandsko
  • LIMEDIKA Veterinární a Pet Distributor – pobaltí
  • Yoggies
  • A mnoho dalších.

Podnikáme ve vlastních prostorách v Žabčicích (výroba) a jako distribuční sklad nadále používáme halu v Kuřimi. Navíc jsme získali licenci pro výrobu konzerv i pro lidi.

Dále jsme získali certifikáty ISO 9001 a 22000.

Po květnovém veletrhu Interzoo máme rozjednaných dalších 36 projektů Privátních značek, ve kterých se jedná o sortiment po 2-15 položkách při minimálních objednávkách 10 000 kusů od druhu. Tj. náročnost až 3 000 000 ks konzerv měsíčně, což je cca 125 000 ks denně plus vlastní značka a mimořádně výnosné B2C. To vše již k současnému odbytu…

Toto vše nás dovedlo k vytvoření holdingu ALEMAR Food Group s.r.o., jehož jediným jednatelem a majitelem jsem i nadále já (Martin Košťál – zakladatel), který je majitelem všech našich firem a k dalšímu finančnímu plánu pro rozšíření ve 4 etapách. Tyto samozřejmě mohou být měněny a upravovány dle potřeby, ale jednoznačnou potřebou je i další růst automatizace, kapacit, logistiky i marketingu vlastní značky.

Dostali jsme už nabídky na vstup či akvizice od BHS Fund, Voff – Švédské firmy, CBDO & Co. (Spojené Království) a dalších. Nakonec jsme se ale rozhodli neztrácet podnikatelskou svobodu a jít svojí cestou.

Již nyní si postupně odkládáme peníze na vyplacení Vašich dluhopisů k datu 20.10. 2024.

Skutečností však je, že je nemůžeme ani vyplácet postupně (emisi musíme buď splatit celou nebo nic) a za peníze, které si budeme nyní např. po 1 milionu měsíčně odkládat bokem, abychom vyplatili Vaše dluhopisy, bychom jinak mohli už dříve koupit další stroje, vybavení či jinak podpořit naše cíle uvedené výše.

To by následně vedlo k akceleraci tvorby zisků a mohli bychom si odkládat např. 5 milionů měsíčně.

Při naší marži 55-80 % je „netočení“ těchto peněz poměrně drahá záležitost, a proto jsme se rozhodli Vám nabídnout výkup těchto dluhopisů naší firmou ALEMAR Food Group s.r.o., která by Vám za Vaše dluhopisy zaplatila svými dluhopisy splatnými 20.4. 2027 s výnosem 11 % p.a. vypláceného čtvrtletně, dle prospektu schváleného ČNB.

V roce 2027 už další dramatické potřeby růstu neočekáváme, jelikož dle přiložené tabulky budou kapacity dostatečné  pro další růst.

Pokud máte o naší nabídku zájem, vyplňte nám prosím formulář a my Vám pošleme smlouvy o odkupu dluhopisů na Váš email.

Poté Vás požádáme o zaslání dluhopisů a jednoho originálu smlouvy s Vaším podpisem na adresu Martypet s.r.o., Průmyslová 479, 664 63 Žabčice a po jejich obdržení Vám pošleme dluhopisy nové.

Děkuji.

S pozdravem,

Ing. Martin Ioan Košťál

Dokumenty ke stažení

Nezávazný zájem o refinancování