Aktuality

 • Aktuality o podnikání za listopad 2023

  Aktuality o podnikání za listopad 2023

  Tak jako každý měsíc, Vám i nyní přinášíme report a aktuality o našem podnikání za měsíc listopad 2023. Poslechnout si ho můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=YczI-WnCx_Y

 • Zvýšili jsme efektivitu přípravy směsi na sedminásobek!

  Zvýšili jsme efektivitu přípravy směsi na sedminásobek!

  Díky novému míchacímu zařízení se nám podařilo zkrátit čas míchání jedné dávky směsi z 20 minut na 3 minuty. To v praxi znamená kapacitu až 3000 kg za hodinu, což znamená až 75 000 ks 400 g konzerv za směnu. To představuje cca 19 autoklávů za směnu. I v poslední fázi rozšíření plánujeme s produkcí…

 • Navýšili jsme produkci!

  Navýšili jsme produkci!

  Ačkoliv jsme zatím stále neobdrželi nové plničky, které nám umožní zcela vytížit 2 autoklávy, podařilo se nám navýšit produkci na cca 11 košů denně změnou organizace směn. 11 košů denně představuje cca 11 000 ks 400 g konzerv, které na e-shopu prodáváme okolo 60 Kč za kus.

 • Nová etiketovačka téměř hotová!

  Nová etiketovačka téměř hotová!

  Nedávno jsme dostali informaci, že naše nová etiketovačka schopná naetiketovat až pětinásobek konzerv za hodinu oproti naší stávající etiketovačce, bude brzy hotová. Navíc dokáže nanášet lepidlo na čistě papírové etikety, čímž nám ušetří spoustu peněz za samolepicí etikety na roli.

 • Pořizujeme nákladní vozidla kategorie C!

  Pořizujeme nákladní vozidla kategorie C!

  Jelikož odbyty našich e-shopů v CZ, SK, DE a AT neustále rostou, rostou i náklady na přepravu našich výrobků do DHL Fullfilmentových skladů pomocí přepravních firem. Ačkoliv je sklad jen 7 km od naší výroby, už jsme dorostli do takových objemů, že pro nás bude výhodnější pořídit vlastní nákladní vozy a řidiče, než platit externí…

 • Zahájili jsme jednání s Anglickou společností o výrobě 300 000 ks konzerv měsíčně!

  Zahájili jsme jednání s Anglickou společností o výrobě 300 000 ks konzerv měsíčně!

  O naše vynikající produkty projevila zájem silná Anglická společnost, se kterou jsme zahájili jednání o výrobě až 300 000 ks konzerv měsíčně. To představuje potenciál navýšení obratu až o dalších 108 000 000 Kč ročně! Jde o dodávky privátní značky, proto společnost zatím nemůžeme jmenovat.

 • Za prvních 14 dní 1 400 000 Kč přes e-shop

  Za prvních 14 dní 1 400 000 Kč přes e-shop

  Za prvních 14 dní listopadu jsme prodali zboží za 1 400 000 Kč přes e-shop, tj. na koncového zákazníka s vyšší marží a pro zákazníky za nižší cenu než kdyby zboží překupovali. To odpovídá výkonu zatím cca 3 000 000 Kč měsíčně přes e-shopy, což po přičtení k říjnovému obratu cca 7 mil. Kč znamená,…

 • Zahájili jsme proces transformace na a.s.

  Zahájili jsme proces transformace na a.s.

  Zveřejněním projektu přeměny a stanov jsme zahájili proces přeměny na akciovou společnost. To je první krok k našemu plánovanému IPO.

 • Nová míchačka masa

  Nová míchačka masa

  Pro účely zvýšení produkce naší výrobny jsme pořídili novou velkokapacitní míchačku masa!

 • Nový e-shop LOUIE na Slovensko spuštěn!

  Nový e-shop LOUIE na Slovensko spuštěn!

  V úspěšných B2C prodejích pokračujeme přímým vstupem i na Slovenský trh pomocí našeho LOUIE e-shopu. Vidět ho můžete zde: https://sk.louie.pet

 • Rekord v celofiremním obratu za říjen 2023!

  Rekord v celofiremním obratu za říjen 2023!

  Během října 2023 jsme s našimi již částečně navýšenými kapacitami dosáhli rekordního obratu 6 940 000 Kč.

 • Rekordní měsíc v obratech B2C!

  Rekordní měsíc v obratech B2C!

  V našem posilování B2C prodejů jsme čím dál tím silnější. Říjen byl v sekci B2C nejúspěšnějším měsícem v historii, kdy jsme dosáhli obratu bez mála 2 000 000 Kč, což představuje téměř 100% nárůst oproti výsledkům za září! Za posledních několik měsíců se daří obrat v B2C každý měsíc prakticky zdvojnásobit.

 • Aktuality o podnikání za říjen 2023

  Aktuality o podnikání za říjen 2023

  Tak jako každý měsíc, Vám i nyní přinášíme report a aktuality o našem podnikání za měsíc říjen 2023. Poslechnout si ho můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=rfykhxHHLE8

 • Příprava e-shopů SK a PL

  Příprava e-shopů SK a PL

  Po expanzi do Německa a Rakouska jsme se rozhodli v našem B2C kanálu expandovat i do Polska a na Slovensko. Nové eshopy budou spuštěny během jednotek dní!

 • E-shop kávového oleje

  E-shop kávového oleje

  Pomalu, ale jistě dokončujeme e-shop kávového oleje vyráběného naší dceřinnou firmou. Jeho WIP verzi naleznete zde: https://2326.r2.myrocketoo.com

 • Uzávěrka 2022

  Uzávěrka 2022

  Jelikož náš holding vznikl jako skupina teprve v roce 2022, dostali jsme od FÚ povolení odloženého podání DPPO k 2.10.2023. Společnost ALEMAR Food Group s.r.o. za svůj první rok existence vykázala zisk a aktiva přes 100 mil. Kč!

 • Expediční rekord v B2C!

  Expediční rekord v B2C!

  Tak to je síla! I díky našim investorům jsme dosáhli expedičního rekordu v B2C kanálu přes eshop v počtu 7 palet za den! To je cca 170 balíků.

 • Reportáž o našich konzervách v Radách ptáka Loskutáka

  Reportáž o našich konzervách v Radách ptáka Loskutáka

  V neděli 15.10. 2023 TV Nova odvysílala reportáž o našich konzervách LOUIE v pořadu Rady ptáka Loskutáka. Na konci dílu ji můžete vidět zde: https://tv.nova.cz/porad/rady-ptaka-loskutaka/epizoda/384531-15-10-2023

 • Obrat v B2C 100 000 Kč za den!

  Obrat v B2C 100 000 Kč za den!

  Dne 9.10. 2023 jsme dostihli dalšího milníku v našem B2C snažení. Poprvé jsme se dostali k obratu 100 000 Kč přes naše e-shopy za jediný den!

 • Nová řezačka masa!

  Nová řezačka masa!

  Abychom dokázali připravit víc materiálu při rozšiřování našich kapacit, rozšilříi jsme náš provoz o další řezačku masa!

 • Nový venkovní vysokozdvižný vozík!

  Nový venkovní vysokozdvižný vozík!

  Náš výrobní provoz v Žabčicích jsme obohatili o nový naftový vysokozdvižný vozilk Hyundai.

 • Stovka denně přes B2C překonána!

  Stovka denně přes B2C překonána!

  Milník 100 objednávek přes B2C online kanál za den jsme překonali! Nadále rosteme a pracujeme na rozvoji tohoto kanálu s nejvyšším potenciálem zisků.

 • Aktuality o podnikání za září 2023

  Aktuality o podnikání za září 2023

  Tak jako každý měsíc, Vám i nyní přinášíme report a aktuality o našem podnikání za měsíc září 2023. Poslechnout si ho můžete zde: https://youtu.be/A3Q4cEgLEO0?si=tWcjEmz5IbsSy9gg

 • Překonán denní rekord v B2C!

  Překonán denní rekord v B2C!

  V neděli 1.10.2023 jsme překonali náš denní rekord v počtu B2C objednávek, kdy jsme se konečně přiblížili na dosah stovce objednávek denně! Po pouhých pár měsících intenzivního soustředění na B2C sféru to je slibný začátek!

 • ŽHAVÁ NOVINKA! Jednáme o odkoupení výrobny doplňků stravy!

  ŽHAVÁ NOVINKA! Jednáme o odkoupení výrobny doplňků stravy!

  Našemu holdingu se na stůl dostala nabídka k odkoupení výrobní společnosti, která se zabývá výrobou doplňků stravy, extraktů, mastí atd. Nabídku považujeme za zajímavou nejen proto, že je firma živá a zdravá, ale hlavně proto, že disponuje prostory, vybavením (z velké části) a personálem, použitelnými pro extrakci kávového oleje ve velkém! Razantně by nám to…

 • Vyplacen poslední úvěr od ČSOB!

  Vyplacen poslední úvěr od ČSOB!

  Dnes jsme úspěšně vyplatili poslední úvěr od ČSOB, který byl použit na spuštění uplně první výroby konzerv před několika lety! Vše ve splatnosti a v pořádku.

 • Na trh uvádíme první šarže LOUIE v Německé jazykové verzi!

  Na trh uvádíme první šarže LOUIE v Německé jazykové verzi!

  Jak jsme vás už nekolikrát informovali, díky tendenci zkracování dodavatelsko-odběratelského řetězce je pro nás B2C prioritou. NAvíc nám pro perfektní zisky stačí 1% tržní podíl v několika Evropských zemích, což jsou relativně snadno dosažitelné cíle. Proto jsme dnes uvedli na trh první šarže LOUIE v Německé jazykové verzi.

 • Zahájili jsme instalaci elektrického vedení pro 3×200 A!

  Zahájili jsme instalaci elektrického vedení pro 3×200 A!

  Vnitřní elektroinstalace v rámci výrobní haly pro nově instalovaný příkon 3×200 A je již připravována. Obdrželi jsme mohutné rozvaděče cca o velikosti ledničky i pořádné měděné vodiče, které požadovaný výkon vydrží.

 • Opravy interiéru nečisté části výrobního provozu dokončeny!

  Opravy interiéru nečisté části výrobního provozu dokončeny!

  Mimořádně rozsáhlá a nákladná celková zednická rekonstrukce, čištění stropů, opravy a vymalování tzv. nečisté části výrobního provozu bylo dokončené. Nyní jsou stěny a stropy čisté jako v nemocnici!

 • Nový autokláv připojen!

  Nový autokláv připojen!

  Náš nový plně automatický autokláv byl připojen k nezbytným technickým sítím. Brzy tedy bude moci být uveden do provozu a s novými plničkami dokážeme naplnit 2x za směnu oba dva autoklávy!

 • Dostáváme první objednávky z vlastních zahraničních e-shopů!

  Dostáváme první objednávky z vlastních zahraničních e-shopů!

  Včera jsme spustili kampaně na naše nové e-shopy LOUIE pro Německo a Rakousko. Ihned nám začaly chodit první objednávky!

 • Spuštěna nová marketingová kampaň zobrazující obsah konzerv!

  Spuštěna nová marketingová kampaň zobrazující obsah konzerv!

  Po vyhodnocení dat, dle kterých je pro nás nejpodstatnějším kritériem úspěchu prodeje v B2C kanálu, který nás díky vysoké marži zajímá nejvíce, jsme spustili novou reklamní kampaň akcentující primárně obsah konzerv.

 • Zahájili jsme zednické opravy a malování naší výrobní haly!

  Zahájili jsme zednické opravy a malování naší výrobní haly!

  Abychom vyhovovali nejvyšším standardům IFS, rozhodli jsme se nejprve vyčistit a následně i zednicky opravit a vymalovat celou naši výrobní halu. Tyto práce již započaly!

 • Milník 5000 objednávek na eshopu překonán!

  Milník 5000 objednávek na eshopu překonán!

  Po necelých 2,5 měsících od startu videokampaní jsme překročili milník 5000 objednávek přes B2C kanál – eshop!

 • Nový rekord denních obratů v B2C!

  Nový rekord denních obratů v B2C!

  Jak jsme informovali již dříve, B2C, čili eshop je pro nás stále důležitější a díky Fullfilmentovým službám se dostáváme i za hranice ČR. V rámci ČR jsme však v neděli 10.9.2023 udělali nový rekord tržeb, a to cca 60k Kč. Přitom jen 300k Kč denně nám stačí na to, aby celá skupina žile jen z…

 • Zahajujeme výrobu další privátní značky zalistované do Fressnapf!

  Zahajujeme výrobu další privátní značky zalistované do Fressnapf!

  Společnost Fressnapf je největší Evropskou sítí chovatelských potřeb, která má cca 1500 prodejen po celé Evropě. Ačkoliv tuto síť zásobujeme i napřímo, obdrželi jsme nyní i objednávku na dodávky zboží pod privátní značkou, kterou se majiteli značky podařilo do těchto prodejen také zalistovat. Otevírá se nám tedy dalších 1500 prodejen pro 5 nových výrobků!

 • Spustili jsme Německý a Rakouský eshop!

  Spustili jsme Německý a Rakouský eshop!

  Jak jsme již dříve informovali, zkracování dodavatelského řetězce je pro nás jednou z priorit. Proto jsme spustili Německý a Rakouský eshop na adresách de.louie.pet a at.louie.pet!

 • Report našich podnikatelských pokroků za srpen

  Report našich podnikatelských pokroků za srpen

  Tak jako každý měsíc, tak i za srpen 2023 jsme pro Vás připravili report našich podnikatelských pokroků a úspěchů. Shlédnout ho můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=H2yqKqB35J4

 • Zahájili jsme čištění, opravy a malování naší výrobní haly

  Zahájili jsme čištění, opravy a malování naší výrobní haly

  Prostory tzv. nečisté výroby v našem výrobním závodě v Žabčicích budou výrazně omlazeny. Zahájili jsme čisticí, opravárenské a malířské práce v této části provozu.

 • Finišujeme přípravy spuštění e-shopu pro DE a AT!

  Finišujeme přípravy spuštění e-shopu pro DE a AT!

  Jelikož se nám začíná náš B2C prodej, který je velmi zajímavý jak pro nás maržově, tak i pro zákazníka finálním produktem a cenou (vzhledem ke zkrácení dodavatelského řetězce na minimum – výrobce -> spotřebitel bez mezičlánku), jsme se rozhodli urychleně využít i tržního potenciálu Německa a Rakouska. Od 1.9. 2023 tak plánujeme spustit e-shop i…

 • B2C prodeje překročily 1 000 000 Kč za měsíc již během druhého měsíce kampaní!

  B2C prodeje překročily 1 000 000 Kč za měsíc již během druhého měsíce kampaní!

  Když jsme se během června tohoto roku rozhodli, že oživíme náš B2C projekt, a že půjdeme cestou ukázání reálného produktu ve videích, natočili jsme dva spoty v řekněme „budgetovém“ režimu na zkoušku. Na rozdíl od jakýchkoliv statických bannerů tato videa začala okamžitě fungovat a již druhý měsíc – a to přitom v období absolutní „okurkové…

 • Forbes vydal podcast s majitelem naší firmy!

  Forbes vydal podcast s majitelem naší firmy!

  Magazín Forbes vydal Brandvoice podcast s majitelem naší firmy na téma výroby a automatizace: https://forbes.cz/zacatky-podnikani-mu-pripomina-jizva-ted-udava-trendy-ve-vyrobe-psich-krmiv/

 • Úspěšně jsme přešli na česká aditiva pro ochranu plechu při sterilizaci!

  Úspěšně jsme přešli na česká aditiva pro ochranu plechu při sterilizaci!

  Před časem jsme vás informovali o aplikaci protikorozní americké chemie Cortec. V nedávné době jsme obdrželi nabídku i od českého výrobce, který nám nabídl produkt, který nejen brání korozi, ale vytváří i efekt tzv. “tekutých stěračů” a tím brání vzniku stop po osychání chladicí vody na plechovkách. Výsledky jsou víc než uspokojivé a přecházíme na…

 • Další plně automatický autokláv OP Panini doručen!

  Další plně automatický autokláv OP Panini doručen!

  Světová špička ve výrobě autoklávů, která vyrábí kromě konzervárenských autoklávů i strojírenské autoklávy, které využívají světové špičky jako např. automobilka Ferrari, týmy Formule 1 nebo výrobci kompozitních materiálů pro nadzvukové stíhací letouny, dodala další ze svých strojů i nám! Jedná se o plně automatický autokláv OP Panini, který je tak tedy již třetím ležatým autoklávem,…

 • Rozjíždí se nám eshop!

  Rozjíždí se nám eshop!

  Zhruba tři palety balíčků denně odesíláme přes náš eshop, který je díky zkrácení dodavatelského řetězce velmi zajímavý i maržově!

 • Automatizujeme procesy zpracování dokumentů i řízení projektů

  Automatizujeme procesy zpracování dokumentů i řízení projektů

  Automatizace je jednou ze základních inovací, které provádíme pomocí prostředků, které získáváme od našich investorů. Nejedná se však jen o automatizaci fyzických procesů, ale i elektronických a řidících procesů. Započali jsme práci na automatickém zpracování přijatých faktur obdržených na sběrný email společně s automatickým řízením prodejních projektů.

 • Přípojka na 3×200 A připravena

  Přípojka na 3×200 A připravena

  Přípojka na pro nás životně důležitý příkon 3×200 A byla připravena vč. projektu. V nejbližší době očekáváme připojení od distributora.

 • Patent na unikátní výrobu kávového oleje udělen!

  Patent na unikátní výrobu kávového oleje udělen!

  Obdrželi jsme perfektní a obrovskou novinku! ÚPV naší společnosti udělil patent na unikátní výrobu kávového oleje ze sedliny. Nyní je tedy náš vynález chráněn patentem a můžeme ho beze strachu z krádeže plně prezentovat a nabízet.

 • Projekt hygienických smyček pro IFS certifikaci schválen!

  Projekt hygienických smyček pro IFS certifikaci schválen!

  Již dříve jsme Vás informovali, že pracujeme na získání nejvyšší certifikace, a to IFS. Během tohoto týdne jsme interně schválili podobu hygienické smyčky a nezbytných stavebních úprav.

 • Úspěšně jsme otestovali novou antikorozivní chemii od české firmy

  Úspěšně jsme otestovali novou antikorozivní chemii od české firmy

  Ačkoliv jsme už dříve používali antikorozivní přípravek od amerického výrobce, rozhodli jsme se otestovat podobný produkt i od české firmy. Výsledky jsou pozitivně překvapivé. Nejen, že produkt brání korozi, ale zároveň urychluje schnutí plechovek, jelikož působí i jako “tekutý stěrač” a konzervy po jeho aplikaci odpuzují vodu, která z nich lépe stéká.