Aktuality o podnikání

 • TV Nova o nás natočila reportáž do pořadu Víkend!

  TV Nova o nás natočila reportáž do pořadu Víkend!

  Naší výrobě věnovala pozornost i televize Nova a natočila o náš reportáž do pořadu Víkend. Podívat se na ni můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=cSXW2hNg9wo

 • Objednali jsme novou odparku pro výrobu kávového oleje!

  Objednali jsme novou odparku pro výrobu kávového oleje!

  Jeden z našich nejzajímavějších projektů, patentovaná výroba kávového oleje ze sedliny, se dočkal dalšího posunu směrem k realizaci větší výroby. Právě jsme objednali průmyslovou odparku nezbytnou pro zahájení výroby v průmyslovém měřítku.

 • Vybíráme sušičku pro průmyslovou výrobu kávového oleje ze sedliny!

  Vybíráme sušičku pro průmyslovou výrobu kávového oleje ze sedliny!

  Dnes jsme absolvovali dvouhodinové jednání s potenciálním dodavatelem sušičky kávové sedliny pro výrobu našeho patentovaného kávového oleje ze sedliny. Parametry vypadají slibně a my se těšíme na co nejrychlejší spuštění výroby v průmyslovém měřítku.

 • Úspěšný duben s meziročním nárůstem obratu okolo 100 %!

  Úspěšný duben s meziročním nárůstem obratu okolo 100 %!

  Navýšené kapacity začínáme zhodnocovat a za měsíc duben se nám tak podařilo dosáhnout růstu obratu okolo 100 % ve srovnání s dubnem 2023 celkově a v našem preferovaném B2C kanále (e-shopy) dokonce o 1365 %, což má pozitivní efekt na marži!

 • Zatemnili jsme primární výrobu a zajistili umělé denní světlo

  Zatemnili jsme primární výrobu a zajistili umělé denní světlo

  Abychom se dále přiblížili parametrům pro získání certifikace IFS, zatemnili jsme kompletně primární výrobu a instalovali certifikované osvětlení splňující parametry náhrady denního světla. To nám pomůže snížit náklady na chlazení primární výroby.

 • Zahájili jsme projekt účasti na soutěžích psů – první událost již za námi!

  Zahájili jsme projekt účasti na soutěžích psů – první událost již za námi!

  Zatímco jedna část týmu bojovala za velké zakázky na největším veletrhu Interzoo v Německém Norimberku, druhá nepostradatelná část našeho týmu mezi tím představovala značku LOUIE koncovým spotřebitelům na soutěžích přímo majitelům psů! Prodeje LOUIE vždy preferujeme jednak kvůli kvalitě produktů a jednak kvůli objemu marže, kterou jsme schopni na tomto zboží realizovat.

 • Zpracováváme množství poptávek z veletrhu Interzoo!

  Zpracováváme množství poptávek z veletrhu Interzoo!

  Z veletrhu Interzoo jsme se vrátili na konci týdne sice v opotřebovaném stavu, ale velmi spokojeni. Získali jsme značné množství poptávek. Ačkoliv jde především o zájem o privátní značky s nižší marží než jakou dosahujeme v B2C kanálech, jde prakticky o „rýchlé peníze“ bez nákladů na skaldování či marketing. Jelikož v B2C zatím neprodáme tolik…

 •  První dva dny Interzoo – hlásíme úspěch a vysokou poptávku!

   První dva dny Interzoo – hlásíme úspěch a vysokou poptávku!

  První dva dny veletrhu Interzoo nám přinesly cca 50 NOVÝCH relevantních poptávek. Pracujeme dál a až do pátku se těšíme na návštěvníky na Nürnberg Messe!

 • Vystavujeme na nejvetsim veletrhu Interzoo!

  Vystavujeme na nejvetsim veletrhu Interzoo!

  Účastníme se největšího Evropského veletrhu chovatelských potřeb Interzoo! Začínáme již zítra!

 • Aktuality o podnikání za duben 2024!

  Aktuality o podnikání za duben 2024!

  Tak jako každý měsíc, Vám i za duben přinášíme aktuality o našem podnikání. Nově se můžete stát přímo našim akcionářem a získat tak možné buducí dividendy a zhodnotit tak svoej úspory bez zastropování, které způsobuje pevný výnos u dluhopisů. Report můžete vidět zde: https://youtu.be/RD3QuT8cYR4

 • Blížíme se stejným prodejním výsledkům v B2C jako pŕed vánoci, ale s nižším PNO!

  Blížíme se stejným prodejním výsledkům v B2C jako pŕed vánoci, ale s nižším PNO!

  Nový marketingový ředitel již přináší plody své práce. Za duben 2024 se blížíme ke stejným prodejním výsledkům jako před vánoci, ovšem s cca 1/4 náklady na reklamu! Tyto prostředky nám zůstávají jako marže.

 • Navázali jsme spolupráci se správou eshopů pro AT a DE!

  Navázali jsme spolupráci se správou eshopů pro AT a DE!

  Abychom posílili náš preferovaný B2C kanál, navázali jsme spolupráci se špičkovými odborníky na B2C komunikaci v Rakousku a Německu. Po dosažení obratů proporcionálně odpovídajících Českému eshopu přepočítáno na počet obyvatel, nás provozně uživí čistě B2C kanál.

 • Nové plnicí zařízení bylo uvedeno do provozu!

  Nové plnicí zařízení bylo uvedeno do provozu!

  Nová, automatická plnička konzerv se dvěma plnicími hlavami, díky kterým jsme schopni dosahovat až 3000 ks za hodinu, byla úspěšně uvedena do provozu!

 • Obdrželi jsme pásový dopravník k výstupu z balicího tunelu!

  Obdrželi jsme pásový dopravník k výstupu z balicího tunelu!

  Obdrželi jsme objednaný pásový dopravník k výstupu z balicího tunelu, díky kterému nyní bude možné nainstalovat automatické etiketovací zařízení na již zabalené hotové balíky konzerv. To nám ušetří v této fázi výroby jednoho člověka na směnu.

 • Zahajujeme spolupráci podpory útulků pro psy

  Zahajujeme spolupráci podpory útulků pro psy

  Abychom v první řadě pomohli opuštěným psům, ale zároveň i dostali mezi lidi naše konzervy značky Louie, zahajujeme spolupráci s útulky. Každý, kdo si z útulku vezme psa, tak k němu například může dostat balení konzerv Louie s adresou na náš eshop.

 • Vybrali jsme influencery pro podporu B2C kanálu!

  Vybrali jsme influencery pro podporu B2C kanálu!

  Influencer marketing je velmi důležitý pro podporu prodejů v B2C kanále. Prvních 5 influencerů jsme již vybrali a v následujícím týdnu začnou tvořit content!

 • Automatizace výroby kapsiček

  Automatizace výroby kapsiček

  Abychom zvýšili efektivitu a rychlost výroby kapsiček, zavádínme další stupeň automatizace této výroby, která dosavadní rychlost produkce až zdvojnásobí.

 • Report za březen 2024

  Report za březen 2024

  Tak jako za každý měsíc, jsme pro vás připravili report o našich podnikatelských aktivitách i za březen 2024. Podívat se na něj můžete zde: https://youtu.be/9b0mgUHLghY

 • Reklama na LOUIE znovu v televizi!

  Reklama na LOUIE znovu v televizi!

  Abychom podpořili náš preferovaný B2C kanál, spustili jsme opět rozsáhlou reklamní kampaň na výrobky Louie i v televizi. Náš velikonoční reklamní klip můžete vidět zde: https://www.youtube.com/watch?v=MmM-lz98wcw

 • Chystáme pro Vás nový web!

  Chystáme pro Vás nový web!

  I naše mateřská značka ALEMAR se v brzké době dočká omlazení našich www stránek a celkově designu naší prezentace. CI již bylo upraveno a nyní probíhají programátorské práce.

 • Získali jsme další několikamilionovou zakázku na výrobu kapsiček

  Získali jsme další několikamilionovou zakázku na výrobu kapsiček

  Kapsičky jsou jako forma obalu vlhkých krmiv čím dál tím populárnější. V minulém týdnu se nám podařilo získat zakázku na prvozávoz kapsiček pod privátní značkou v hodnotě cca 2 mil. Kč. Doufáme, že se našemu klientovi bude produkt dobře prodávat, a že frekvence opakování objednávek bude co nejvyšší.

 • Další výroby privátních značek do Polska i do Německa

  Další výroby privátních značek do Polska i do Německa

  Obdrželi jsme další objednávky na privátní značky do Polska i do Německa na výrobu cca 20 000 ks konzerv. Jde o první projekty z poptávek z roku 2022 na které jsme neměli kapacity a nyní byly oživené po rozšíření našich výrobních kapacit.

 • Nové koše na kapsičky uvedeny do provozu!

  Nové koše na kapsičky uvedeny do provozu!

  Nové koše na výrobu kapsiček byly uvedeny do provozu. Nejen, že zvyšují kapacitu. Zároveň i zlepšují vzhled kapsiček, které jsou nyní po sterilizaci dokonale rovné.

 • Nová etiketovačka zprovozněna!

  Nová etiketovačka zprovozněna!

  Právě jsme zprovoznili naši novou etiketovací linku na papírové etikety. Rozdíl v kvalitě polepu je vidět na první pohled. Vroubkování plechu prakticky není vidět.

 • Nové sterilizační koše na kapsičky nám byly doručeny!

  Nové sterilizační koše na kapsičky nám byly doručeny!

  Před časem jsme Vás informovali o objednání speciálních sterilizačních košů na kapsičky, které navýší kapacitu a zlepší finální vzhled kapsiček po sterilizaci. Tyto koše nám již byly doručeny!

 • Obrat v B2C za prosinec 2023 překonal prosinec 2022 o 553 %!

  Obrat v B2C za prosinec 2023 překonal prosinec 2022 o 553 %!

  Po vyhodnocení obratů za poslední měsíc roku 2023 jsme zjistili, že obrat za prosinec 2023 v našem B2C e-shopu překonal obrat za předchozí prosinec o nbeuvěřitelných 553 %!

 • Zahájili jsme výběr influencerů pro podporu značky LOUIE

  Zahájili jsme výběr influencerů pro podporu značky LOUIE

  Kromě affiliate marketingu jsme zahájili spolupráci i s profesionálem v oboru navazování spolupráce s influencery. Tito budou doporučovat značku LOUIE napříč online prostorem.

 • Zahájili jsme spolupráci s předními experty v oblasti affiliate marketingu

  Zahájili jsme spolupráci s předními experty v oblasti affiliate marketingu

  Za účelem dosažení našeho plánovaného budoucího obratu v B2C sféře cca 1 mil. Kč denně při PNO do 20 %, jsme zahájili spolupráci s přední agenturou specializující se na tzv. affiliate marketing. Jde v principu o prodej na základě doporučení různých tvůrců obsahu v online prostoru.

 • Nastoupil k nám nový marketingový ředitel

  Nastoupil k nám nový marketingový ředitel

  1.3. 2024 do našeho týmu nastoupil nový marketingový ředitel. Jde o člověka, který během minulých 5 let vytáhl na příčku leadera trhu společnost, která prodáva školní potřeby. Během předchozích pěti let řídil marketing společnosti, která se specializuje na moderní chytré stavby a montované haly. Z této firmy se během jeho působení taktéž stal leader na…

 • Aktuality o podnikání za únor 2024

  Aktuality o podnikání za únor 2024

  Tak jako každý měsíc Vám přinášíme informace o našich podnikatelských a aktivitách a o budování výrobního závodu, procesů i značky tak, abychom v budoucnu mohli tvořit zisky naplánované ve čtvrté fázi rozšíření až na 280 000 000 Kč ročně!

 • Dálnici D1 již zdobí reklamy na LOUIE!

  Dálnici D1 již zdobí reklamy na LOUIE!

  Reklamu na naše konzervy LOUIE můžete vidět již na 4 místech na dálnici D1!

 • Objednali jsme dopravník k balicímu tunelu

  Objednali jsme dopravník k balicímu tunelu

  Aby naše etiketovací zařízení označující celé balení konzerv mohlo fungovat, potřebuje konstantní rychlost pohybu balíků, které vychází z balicího tunelu. Za tím účelem jsme objednali na míru vyráběný pásový dopravník s nosností cca 20 kg, který tento účel splní.

 • Obdrželi jsme etiketovací zařízení na papírové etikety!

  Obdrželi jsme etiketovací zařízení na papírové etikety!

  Dlouho očekávaný etiketovací stroj na papírové etikety jsme právě obdrželi! Nyní je v procesu instalace a zprovozňování.

 • Obdrželi jsme novou automatickou dvouhlavou plničku!

  Obdrželi jsme novou automatickou dvouhlavou plničku!

  Právě jsme obdrželi novou, automatickou dvouhlavou plničku, která bude plnit cca 4x rychleji než naše stávající plnička. To nás přibližuje finálnímu ukončení 2. fáze a navazujeme na již podniknuté kroky k třetí fázi rozšíření!

 • Instalujeme další přívod el. energie!

  Instalujeme další přívod el. energie!

  Abychom byli připraveni na budoucí kapacity výroby, instalujeme další přívod energie. Prozatím jednáme o připojení 3×80 A, ale kapacitně bude dostačovat i pro budoucí navýšení až na 3×200 A. Celkem tedy plánujeme mít 3×400 A a jako zálohu 20 kW fotovoltaiku.

 • Účastnili jsme se natáčení Rad ptáka Loskutáka

  Účastnili jsme se natáčení Rad ptáka Loskutáka

  V pondělí 19.2. 2024 jsme se účastnili natáčení reportáže v pořadu Rady ptáka Loskutáka s Produce Placementem konzerv LOUIE. Epizoda bude odvysílána na Nově, dne 25.2. 2024.

 • Zahájili jsme výběrové řízení na pozici marketingového ředitele

  Zahájili jsme výběrové řízení na pozici marketingového ředitele

  Abychom mohli náš preferovaný B2C kanál opravdu raketově „nakopnout“, zahájili jsme výběrové řízení na pozici marketingového ředitele. Hledáme přitom opravdu zkušeného člověka s referencemi typu Rohlík nebo Dědoles.

 • Navrhli jsme systém zjednodušení plnění a vykládky sterilizačních košů

  Navrhli jsme systém zjednodušení plnění a vykládky sterilizačních košů

  Vedení našeho výrobního závodu vyvinulo unikátní systém úpravy sterilizačních košů, který cca dvojnásobně zrychlí jejich plnění a vykládku. Přitom navíc sníží nároky na počet pracovníků o jednu osobu.

 • Pořídili jsme nový inkjet systém označování plechovek

  Pořídili jsme nový inkjet systém označování plechovek

  S našimi původními systémy označování plechovek způsobem inkjet jsme byli dlouhodobě nespokojeni z důvodu kvality strojů a poruchovosti. Proto jsme je nahradili špičkou v oboru, která dokáže bez zanášení trysek tisknout i na dno plechovek bez nutnosti jejich převracení.

 • Pořídili jsme automatickou etiketovačku na celá balení konzerv

  Pořídili jsme automatickou etiketovačku na celá balení konzerv

  Poté, co náš automatický balicí tunel zabalí požadovaný počet konzerv do jednoho fólií zataveného balení, tato balení pracovník ručně označí etiketou s kódem a popisem obsahu. Tohoto pracovníka budeme moci v bdoucnu ušetřit, jelikož jsme pořídili speciální etiketovací systém, který bude toto označení aplikovat automaticky!

 • Instalujeme nové elektrické rozvody v celé výrobní hale

  Instalujeme nové elektrické rozvody v celé výrobní hale

  Poté, co jsme byli připojeni k příkonu 3×200 A, jsme zahájili instalaci kompletních nových elektrických rozvodů v celé výrobní hale v souladu s nejmodernějšími standardy.

 • Zahájili jsme reorganizaci balicích systémů

  Zahájili jsme reorganizaci balicích systémů

  V rámci našeho projektu k získání IFS certifikace jsme zahájili reorganizaci vnitřního rozdělení balicích zařízení.

 • Odesíláme další kamion do Německa

  Odesíláme další kamion do Německa

  Kromě našeho primárního zájmu B2C kanálu pokračujeme i s výrobu Privátních značek. Odeslali jsme další kamion do Německa.

 • Zahájili jsme projekt dalšího navýšení příkonu

  Zahájili jsme projekt dalšího navýšení příkonu

  Po aktivaci nového připojení el. energie v rozsahu 3×200 A jsme zahájili projekt navýšení původního přívodu z 50 A na 3×80 A.

 • Report o našem podnikání za leden 2024

  Report o našem podnikání za leden 2024

  Tak jako každý měsíc, jsme si pro Vás připravili i za leden 2024 report o našich podnikatelských aktivitách. Sledovat nebo si ho poslechnout můžete právě zde.

 • 3×200 A spuštěno!

  3×200 A spuštěno!

  Po dlouhých letech čekání a vysokých investicích se konečně zadařilo! 3×200 A příkonu do naší výrobny konzerv v Žabčicích bylo spuštěno a my tak budeme moci využívat našich pořízených strojů naplno! Doposud jsme totiž mohli mít jaké stroje jsme chtěli, ale zapínat jsme je mohli jen postupně. Tento významný pokrok nám umožní přesun do třetí…

 • Scénáře na nové videoreklamy schváleny!

  Scénáře na nové videoreklamy schváleny!

  Od našeho partnera jsme obdrželi varianty scénářů nových videoreklam na naše produkty LOUIE! Těšte se. 😉

 • Design naší mobilní aplikace hotov!

  Design naší mobilní aplikace hotov!

  Design naší mobilní aplikace byl dokončen. Nyní probíhá programování!

 • Obrdželi jsme překlady na novou verzi AT a DE eshopu!

  Obrdželi jsme překlady na novou verzi AT a DE eshopu!

  Nová verze CZ eshopu obsahuje i texty, které bylo nutné pro transformaci do DE a AT verze přeložit do Němčiny. Překlady jsme již obdrželi a nyní je implementujeme na ostré spuštění!

 • Převzali jsme nákladní vůz Iveco Eurocargo

  Převzali jsme nákladní vůz Iveco Eurocargo

  Převzali jsme vozdidlo Iveco Eurocargo zakoupené za účelem převozu zboží z výroby do distribučního skladu!